Fransızca Özel Ders

AMAÇ:

Kişilerin Fransızca öğrenme alışkanlıklarını, ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, kişiye özel Fransızca dil eğitimi vermek.

KİMLER KATILABİLİR?

Kendi zaman, okul veya iş programına uygun Fransızca özel ders almak isteyen tüm kişiler.

EĞİTİM DETAYLARI:


Eğitim, öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi Türk veya Fransız öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır. Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir.

Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür. Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir.

Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun yöntem, kaynak ve program hazırlanır. Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

YÖNTEM:

Dil öğreten bir kurum olarak, öğrenim sürecine bakış açımız, sektörün şu anki öğretme merkezli yaklaşımının aksine öğrenme merkezlidir. Öğrencilerimizin bu süreçte pasif değil, aktif olmalarını destekleyen bir eğitim modeli uygulamaktayız.

Yeni bir dil öğrenmede moral ve motivasyon unsurlarının oynadığı rolün önemini biliyoruz. İnsanların farklı öğrenme alışkanlıklarına sahip olduklarının ve dolayısıyla farklı şekillerde öğrendiklerinin bilincindeyiz.

Bu nedenle eğitimlerimizi dinleme, görme, yazma ve konuşma aktivitelerini, kişiye veya gruba özel bir biçimde uygun oranlarda harmanlayarak hazırlamaktayız.

Fransızca özel ders programlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş, Pendik/Kurtköy ve Ataşehir şubelerimizi arayabilir ya da ziyaret edebilirsiniz, eğitim danışmanlarımız sizinle net bilgileri paylaşacaktır.