Fansızca DELF Kursu

Fransa’da üniversite veya yüksek lisans düzeyindeki eğitimlerine devam etmek isteyen kişilerin DELF sınavına girmeleri gerekmektedir.

DELF sertifikasının Fransa’nın yanı sıra bütün dünyada geçerliliği bulunmaktadır. Fransızca eğitim düzeyinizi DELF sınavından alacağınız sonuç ile belgelendirmeniz, Fransa ya da Fransızca konuşulan ülkelerde üniversite eğitimi veya kariyer hedeflerinizin önünde bir engel olmaktan çıkartacaktır.

DELF Sınavının İçeriği

DELF, Fransızca yeterliliğini gösteren uluslar arası kabul edilmiş bir sınavıdır. DELF seviyeleri 4 aşamadan oluşmaktadır. DELF sınavından alacağınız sonuçlar birbirinden bağımsız olarak kullanılmaktadır. Yani hangi seviyeden DELF sınavına katılım sağladıysanız o seviyenin sertifikasını almış olursunuz.

DELF Sınavının Seviyeleri

DELF A1
DELF A2
DELF B1
DELF B2

DELF Hazırlık Eğitimleri

DELF sınav hazırlık eğitimlerinin içeriği okuma–yazma, gramer eğitimi, kelime haznesinin genişletilmesi, dinleme-konuşma becerilerinin geliştirilmesi ve sınav tekniklerini içerir.

DELF hazırlık programlarımız özel ders formatındadır. Eğitimler konusunda uzmanlaşmış Fransız öğretim üyelerimiz tarafından verilmektedir. Dersler öğrencimizin belirleyeceği gün ve saatler içerisinde yapılmaktadır ve haftalık olarak revize edilebilmektedir.