Fransızca, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Öğrenilir.

İleri Seviye Fransızca C2 Kursu

C2 Seviyesi Fransızca Eğitimi. Fransızca konuşulan bir ülkede, eğitim hayatınızda veya çalışma ortamında ihtiyaçlarınız doğrultusunda herhangi bir yardım almadan akıcı Fransızca konuşma yapmanızı sağlar. Bu seviyedeki insanlar, konuşma ve metinlerdeki ince ve ayrıntılı anlamları anlamanın yanı sıra, anadili Fransızca konuşan insanlara daha detaylı bir şekilde kendilerini ifade edebilmelerini sağlayabilir.

Fransızca C2 seviyesi eğitmenlerimiz ve en deneyimli ve nitelikli Fransız öğretmenlerimizden oluşan kadromuz ve bu kurs için özel bir program oluşturdu.

Neden C2 Seviyesi Eğitimi

Fransızca dil becerilerinizi geliştirin ve böylece akıcı, esnek ve etkili bir şekilde iletişim kurabilir ve kendiniz için yaklaşık 6.000 kelimelik bir kelime hazinesi oluşturabilirsiniz.

Bunun yanısıra bu eğitim DELF sertifika sınavlarına hazırlanmanıza yardımcı olacaktır.

Fransızca C2 ileri seviye kursu, Fransızca becerilerinizi yüksek kaliteli video dersleri ve daha fazlasıyla bir üst seviyeye taşımak için tasarlanmıştır.

Fransızca C2 Seviyesi Çalışma Teknikleri

Zorlu Fransızca metinleri geniş bir yelpazede anlamak ve örtülü anlamları tanımak.

İfadeleri çok belirgin bir şekilde aramadan kendinizi İngilizcede akıcı ve spontan bir şekilde ifade etme becerilerini geliştirin.

Fransızca sosyal, akademik ve profesyonel amaçlar için esnek ve etkili bir şekilde kullanmayı deneyin.

Gelişmiş organizasyon yapılarını kullanan ayrıntılı metinler üretmeyi öğrenin.

Spor, para, sanat ve zaman gibi konuları inceleyin.

Teknik konulara odaklanın, örneğin, vurgu ve varsayımsal anlamlar ekleyin.

C2 İleri Seviye Fransızca Nedir?

  1. İleri derecede Fransızca konuşulan seviyedir. Bu seviyedeki öğrenciler ana dilleri gibi Fransızca'yı kullanabilir.
  2. Uzun konuşmaları rahatlıkla anlayabilir. Alt yazısız film ve tv izleyebilir. Fransızca bir kitap yazabilir. Düşündüklerini ayrıntılı, uzun ve akıcı bir şekilde ifade edebilir.
  3. Farklı aksanları, deyimleri ve devrik cümleleri anlayabilir. Kullanma talimatları ya da yönergeleri ilk seferde anlayabilir.
  4. Bir konferansı hiç zorlanmadan dinleyip anlayabilir.