Öğrenci Yorumları
Öğrencilerimizden Gelen En Son Yorumları Okuyun

janset nil genc

My Experience in Dunya Dilleri Merkezi

Hi, I’m Janset and I am currently a junior in Kadikoy Anadolu High School. I went to Dunya Dilleri Merkezi to pursue my dream of studying abroad. The SAT classes had a significant impact on my journey.

I took my SAT exam this October and I am very content with my results, DDM definitely helped me. I had the pleasure to work with a very motivating teacher, Mr. Sahand. I enjoyed my time in Dunya Dilleri Merkezi, and I am so glad to have taken SAT classes in Dunya Dilleri Merkezi for almost a year.

I highly recommend Dunya Dilleri Merkezi if you want to improve your skills in language learning, speaking and/or considering to study abroad.

SAT : 1310 , Writing : 8 / 12

Janset Nil Genc

ece kezlev

Almanyada üniversite eğitimi almak için hazırlandığım Telc C1 Hochschule sınavında Gülten Hocamın bana çok büyük katkıları oldu ve sonuç olarakta yüksek bir puan aldim. DDM'de Gülten hocayla çalışmayı tercih etmemin en önemli sebebi çalışmaya başladığımız ilk günden itibaren eksiklerimi bulup bunlara yönelik çalışmalar yaptırmasıydı ve bu sayede eksiklerimi hocamla birlikte daha iyi gördüm ve kapattım.

Özellikle yazı bölümünde çok iyi değildim ancak Gülten Hoca sayesinde şuanda yazılarım çok iyi hale geldi. Diğer okuma ve dinleme bölümlerinde ise anlamadığım ve takıldığım yerleri çok iyi bir şekilde açıklayıp anlamamda çok yardımcı oldu.

Emekleri için değerli Gülten hocama çok teşekkür ederim.

Ece Kezlev

alihan resim

DDM Ataşehir şubesinde yaklaşık 9 aydır Rusça eğitimi almaktayım. Hem yönetim hemde öğretmenimizden oldukça memnunum. Rusça eğitimi alacak kişilere gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

Alihan Furkan YÖRÜK

kiremitci ahmet

Dünya Dilleri Merkezi Ataşehir şubesinde geçirdiğim 2 kurdan da çok memnun kaldım. Gerek Fulya hanım gerekse Şebnem hoca çok ilgililerdi. Özellikle Şebnem hoca derslerde bize çok yardımcı oldu.

Almanca öğrenmek isteyen arkadaşlara DDM dil kursunu ve özellikle Şebnem hocayı tavsiye edeceğim. Her türlü ilginiz ve dil öğretmedeki desteğiniz için çok teşekkür ederim.

Ahmet Kiremitçi

Sitemizde yayınlanması için bir yorum veya bir fikriniz mi var? Bunu bize yazın.

Eğitim Verdiğimiz Kurumlar

Chanel Lüx Moda
Chanel
Chanel Lüx Moda
DIGITÜRK
DIGITÜRK
DIGITÜRK DIGITÜRK
Mc Donald's
Mc Donald's
Mc Donald's Mc Donald's
STFA Grup
STFA Grup
STFA Grup STFA Grup
SETUR
SETUR
SETUR SETUR
Metro Turizm
Metro Turizm
Metro Turizm Metro Turizm
Turkcell
Turkcell
Turkcell Turkcell
Türk Telekom
Türk Telekom
Türk Telekom Türk Telekom
İş Bankası
İş Bankası
İş Bankası İş Bankası
FARPLAS
FARPLAS
FARPLAS FARPLAS
Yapı Kredi Bankası
Yapı Kredi Bankası
Yapı Kredi Bankası Yapı Kredi Bankası
Aromsa
Aromsa
Aromsa Aromsa
Türk Silahlı Kuvvetleri
Mercedes Benz
Mercedes Benz
Mercedes Benz Mercedes Benz
Wärtsilä
Wärtsilä
Wärtsilä Wärtsilä
TEMSA
TEMSA
TEMSA TEMSA
No Internet Connection