Size Özel Programlar, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulu DDM'de

Fransızca Eğitim Programları

İster yurt içinde isterseniz yurt dışında, iş ya da eğitim hayatınıza uygun birebir yüzyüze veya 6 kişilik özel gruplarda Fransızca eğitimleri düzenlemekteyiz. 2003 yılından bugüne her seviyede ve her alanda Fransızca kurslarımızla öğrencilerimize Fransızca öğretiyoruz.

  • Yurtdışında Fransızca Eğitimi

Fransa’daki dil okullarının eğitim süreleri hangi düzeyde Fransızca eğitimi almak istediğinize göre değişkenlik gösterir. Bütçenize ve zamanınıza göre belirleyeceğiniz sürede ve programda Fransa’daki dil okullarında eğitim alabilirsiniz. Genel olarak Fransa’daki dil okulları sene boyunca kesintisiz olarak eğitim vermektedir.

  • İş Hayatında Fransızca

Yöneticilerin yönetimde belli noktalara gelebilmeleri ve geldikleri noktalarda kalabilmeleri için biraz daha fazlasına gereksinmeleri vardır. Bu özel gereksinimin farkında olan DDM, şirketlerin üst düzey yöneticilerine, müdürlere, bölüm yöneticilerine ve diğer çalışanlara Fransızca yeteneklerini geliştirmek ve güncelleştirmek için gerekli olanakları sunmaktadır.

  • Fransızca Özel Dersler

Eğitim; öğrenci adayının Fransızca seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi TÜRK veya Fransız öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır. Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir. Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür.

Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun yöntem, kaynak ve program belirlenir. Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

  • Çocuklar İçin Fransızca Eğitimi

Çocuklar için hazırladığımız Fransızca eğitim programlarımız ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören öğrencilere yöneliktir. Öğrencilerimizin dört dil yetisi olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerini geliştirecek yöntemleri kullanarak kısa sürede akıcı düzeyde Fransızca konuşmalarını hedeflemekteyiz.